Šamanské konstelace na Vaše téma s Vojtěchem Lustem

18.10.2016 18:00

Večer se šamanskými konstelacemi zaměřený na témata, která chcete uzavřít, abyste je s sebou dál "nevláčeli jako kouli na noze" a otevřeli si prostor pro něco nového, co by Vám počínající rok mohl přinést.

 

Šamanské konstelace v sobě spojují skvělou metodu rodinných konstelací a srdce a intuici obsaženou v šamanismu. Jsou jednou z možností, jak obnovit rovnováhu v nás samých i v našem rodinném systému. Večerem Vás bude provádet Ing. Vojtěch LUST M.I.M. člen České asociace systemických konstelací.

Šamanské konstelace vycházejí z již rozšířené metody rodinných (systemických) konstelací.
Neomezují se na hraní rolí reálných osob, např. matka, syn, partnerka, ale pracují také s jednotlivými složkami osobnosti a uvádějí je do souladu.
Pouze člověk, který zná a integroval v sobě všechny svoje stránky, může žít spokojený sám se sebou.

Všechny systémy, ve kterých žijeme (naši rodinu, pracovní kolektiv, nás samotné jako celek jednotlivých částí), si můžeme představit jako pavučinu. Všichni jsou v ní propojeni tenkými nitkami nejrůznějších vztahů. Jestliže zataháme za jednu část pavučiny, změní se vazby v celé pavučině. Takto si můžeme představit to, proč mají konstelace vliv na všechny členy systému, nejen na toho, kdo si konstelaci postavil.

Situací a problémů, na které lze šamanské konstelace aplikovat, je nepočítaně, od zdravotních potíží, přes partnerské konflikty, rodová zatížení, fobie až po finanční prosperitu a pracovní naplnění.

 

Autor: Vojtěch Lust
Akce od: 2016-10-18, 18:00
Akce do: 2016-10-18, 21:30
Místo: Maitrea, Týnska ulička 6, Praha 1
Kraj: Praha
Lektor: Vojtěch Lust
Země lektora: ČR
Organizátor: Maitrea
Telefon:      725 783 506
E-mail: seminare@maitrea.cz
Web: www.maitrea.cz
Cena: 390 Kč (do 1010.), 480 kč (později)