Švec Michal

Ing. Michal Švec

E-mail

mich.svec@gmail.com

Telefon:

+420 723 081 971

Absolvované tréninky:

Systemické a rodinné konstelace (Jan Bílý), Integrální výcviky pro muže (Zdeněk Weber, Gregor Khushru Steinmauer), Výcvik Autentické dialogy (Magdaléna Vokáčová), Akademie facilitace (Edutica), Profesionální výcvik Brain-based Coach Certified (Results Coaching System - NeuroLeadershipGroup, Dr. Vladimír Tuka, MCC - ve výcviku 2016/2017), aj.

Web:

 www.skola21.com

Vzdělání:

Strojní fakulta (ZČU) – konstrukce výrobních strojů a zařízení

Povolání:

 Organizátor a průvodce v projektu Škola 21, instruktor u České cesty, kouč, facilitátor a poradce v oblasti osobního rozvoje

Čl. v profes. společnostech:

ČASK,  ČFAi

    Konstelační
      orientace
:
Poradenská a koučinková
        Oblast
      působení:
Praha a okolí

Konstelační praxe od roku:

Od roku 2015

Informace:

 Ve svém profesním i osobním životě čerpám zejména ze své radikální vnitřní transformace na přelomu roku 2011/2012, po které jsem se oddal cestě osobního a duchovního rozvoje. Dále sbírám zkušenosti a rozvíjím se na skupinových výcvicích, seminářích i individuálních sezeních s mentory, kouči, terapeuty a učiteli, kteří mě inspirují. Propojuji osobní zkušenosti se západní psychologií a duchovními naukami východu a tvořím si svůj vlastní přístup k efektivní práci s lidmi. Respektuji individualitu člověka a vytvářím pro klienty bezpečný prostor, ve kterém mohou odložit masky, zažívat a poznávat sebe sama ve své autenticitě a jedinečnosti. V práci se skupinou i jedinci důvěřuji především své intuici a integruji systemický přístup s jemným somatickým prožíváním (somatic-experiencing) a koučinkem. Mimo jiné také facilituji a asistuji na integrálních výcvicích pro muže a podporuji rozvoj mužských kruhů v ČR. Pravidelně praktikuji hathajógu, aikido a meditace mindfulness a vipassana. Mé poslání je doprovázet lidi na jejich cestě k celistvosti.