Mgr.Muntean Cristina

Mgr.Cristina Muntean

E-mail: cm@mediaed.cz
Telefon: +420 776 574 925  
Absolvované tréninky :
  • Výcvik v systemických a rodinných konstelace (Jan Bílý, 2015-2016).
  • Mezinárodní akreditační výcvik Enneagram Professional Training Program (EPTP). VEVA.CZ, 2013 – 2016
  • Lektor osobnostního rozvoje (VEVA.CZ, 2012-2013). Rekvalifikační dvouletý kurz akreditovaný MŠMT zahrnující školení v oblasti profesionálního lektorování, vystupování, koučingu, mentoringu a facilitace.
Web: www.cristinamuntean.com
Vzdělání:
  • Bc. v oboru Žurnalistika (Univerzita Bukurešť, Rumunsko - 2004).
  • Mgr. v oboru Masová Komunikace (Vysoká škola politických studií, Bukurešť, Rumunsko – 2006).
Povolání:

Poradkyně, lektorka, koučka a mentorka v oblasti strategické komunikace a osobnostního rozvoje.

Čl. v profes. společnostech:
  • PR Klub
  • Americká obchodní komora v České republice (AmCham)
  • ČASK
Konstelační praxe od roku: od roku 2016
Konstelační orientace: Poradenská
Oblast působení: Praha
Informace:    

Cristina je Rumunka žijící v České republice od roku 2004. Setkání se systémem osobnostního rozvoje Enneagram v lednu 2010 a se systemickými konstelacemi v roce 2012 ji doprovodilo na cestě změny profese od uznávané ekonomické novinářky k lektorce komunikačních dovedností a osobnostního růstu. Zaměřuje se především na poradenství, koučing a mentoring v oblasti komunikace a rozvoje osobností ve firemním prostředí. Její práce zkoumání vlivu osobnosti vedoucích firem na mediální komunikaci, interní komunikaci či angažovanost zaměstnanců je inovativním směrem, ve kterém Cristina spojuje svoji minulost s cestami, které jí enneagram a konstelace otevřely a nabízejí dodnes.

Cristina poskytuje individuální konzultace na téma komunikace jako zdroj sebeuvědomění nejen ve firemním prostředí. Může se s vámi podívat na komunikační vzorce jednotlivých struktur osobnosti či na možné konflikty v komunikaci. Formou ennea-koučingu či individuálního poradenství s konstelacemi nabízí prostor na společné zkoumání a sebeuvědomění v oblasti, která nás může sbližovat nebo oddalovat, ale která nám má pořád tolik co nabízet: v komunikaci.