Konstelace a životní integrace - jednodenní kurz s Honzou Pešičkou

14.03.2015 10:00

Proces životní integrace v konstelacích

V životních konstelacích se soustředíme na svůj osobní příběh a jeho etapy (zrození, dětství a dospívání). Jsme tak blíže k sobě a svému prožívání.


V životních konstelacích se soustředíme na svůj osobní příběh a jeho etapy (zrození, dětství a dospívání). Jsme tak blíže k sobě a svému prožívání. Možnosti, zdroje a osobitý talent je nám tak velmi blízko a my poznáváme sami sebe, více si rozumíme. Setkání s naším osobním příběhem nám ukazuje nejen naše bolesti a osudy, ale také toho hrdinu, co vše zvládl a právě svým osobitým způsobem. Platí zde, že za vším zlým, je něco dobrého a to v životních konstelacích integrujeme. Je úžasné se učit sám od sebe.
Můžeme se tak vypořádat s tím, co nás drželo a s novou silou a pochopením jít dál. Zároveň procítit něco, s čím jsme sem přišli, jež dává našemu životu širší smysl.
V životních konstelacích rozpoznáváme skutečnost takovou jaká je, nesnažíme se ji měnit, či idealizovat, ale zcela ji integrovat. Pak se stává naším zdrojem, hnací silou pro vlastní cestu, osvobozenou od boje a snahy být někým jiným než jsme. Integračním procesem se tak dostáváme k možnosti skutečných změn v našem životě a to s přijetím naší vlastní síly a přirozenosti.
Výhodou integrační konstelace je, že bez vlastní zakázky či tématu, klient prochází obrazem toho, co v danou chvíli jeho duše potřebuje nejvíc a je schopna zpracovat. Tento léčivý proces duše se tedy může po čase opakovat, kdy se vyjeví další potřebné téma. Záměr takové konstelace je tedy přenechán samotnému procesu léčení a otevřenému srdci klienta.

Seminář je určen pro malou skupinu cca 10 lidí.

 

Autor: Jan Pešička
Akce od: 2015-03-14, 10:00
Akce do: 2015-03-14, 18:00
Místo:

Atelier Odin, Počernická 699/62

10800  Praha 10 - Malešice

Kraj: Praha
Lektor: Jan Pešička
Země lektora: ČR
Organizátor: Jan Pešička
Telefon: +420773 996 655   
E-mail: jan.pesicka@gmail.com
Web: www.janpesicka.cz
Cena: 1000 Kč